Сервісне обслуговування

Вироби, виготовлені ПП "Артон", ремонтуються безкоштовно протягом усього гарантійного терміну експлуатації.

Ремонт або заміна вироби протягом гарантійного терміну експлуатації проводиться підприємством-виробником за умови дотримання правил монтажу,своєчасного технічного обслуговування, транспортування і зберігання.

До відправлення виробів на гарантійний ремонт необхідно звернутися за консультацією до нашого технічного фахівця за тел. 050-434-03-26, а також відповідального за сервісне обслуговування - 050-374-03-16.

Просимо при відправленні приладів в ремонт супроводжувати їх Бланком на ремонт з максимально докладним описом проблеми з метою скорочення термінів діагностики і ремонту приладу.

Відправлення продукції на гарантійний ремонт здійснюється за рахунок відправника службами доставки Нічний експрес (м.Чернівці) або Нова пошта(м.Чернівці, від. №1), Укрпошта (м.Чернівці, від. 58008). В якості одержувача вказувати ПП "Артон", моб. 050-374-03-16 (відповідальний за сервісне обслуговування)

Разом з продукцією необхідно роздрукувати та заповнити форму доступну за посиланням, або ж відправити супровідний лист, в якому вказати:

1. Назва організації (ПІБ приватного підприємця);

2. Адреса;

3. ПІБ і телефон контактної особи;

4. Дату покупки продукції.

Номер товарно-транспортної декларації (при відправленні в ремонт виробів)просимо повідомити за тел. 050-374-03-16 (бажано у вигляді SMS).

Ремонт або заміна виробів здійснюється протягом 14 робочих днів з моменту отримання виробів.

Також доступна форма для заповнення за посиланням.